Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe w hali produkcyjnej

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe KRISPOL powstają, by skutecznie chronić obiekty firmowe i zapewniać komfortowe warunki pracy. Każda brama jest produkowana na indywidualne zamówienie, dokładnie we wskazanych wymiarach, w jednym z 10 typów prowadzenia i w dowolnie wybranej kolorystyce. Najwyższej jakości surowce, automatyka renomowanych producentów i funkcjonalne dodatki są gwarancją trwałości, bezpieczeństwa i wygodnego użytkowania.

Rodzaje bram przemysłowych

K2 IS

Bramy o stalowej konstrukcji, z poszyciem z segmentów ocieplonych pianką poliuretanową grubości 40 mm. Standardowo ich sekcje są wykończone tłoczeniem poziomym wąskim i zewnętrzną fakturą stucco. W określonym zakresie wymiarów można w nich stosować także segmenty znane z kolekcji bram garażowych VENTE K2 RC, RCS, RS, RSS oraz RFS. Oznacza to możliwość wyprodukowania bram K2 IS w trzech typach przetłoczeń, trzech typach faktury zewnętrznej, a także w wersji okleinowanej w jednym spośród kilkudziesięciu dekorów.

Bramy przemysłowe K2 IS

K2 IM

Bramy o stalowej konstrukcji, z poszyciem z segmentów wypełnionych pianką poliuretanową grubości 40 mm. Wyróżniają się unikalnym przetłoczeniem w postaci tzw. V-profilowania. Mogą być wykonane w dowolnym kolorze. Połączenie wytrzymałej, stalowej konstrukcji z lekką i innowacyjną formą sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością, w szczególności znajdując zastosowanie w nowoczesnych obiektach.

Bramy przemysłowe K2 IM

K2 IA

Segmenty bram K2 IA wykonane są z blach aluminiowych i wypełnione pianką poliuretanową o właściwościach izolacyjnych, grubości 40 mm. Zastosowanie aluminium sprawia, że bramy cechują się zwiększoną odpornością na wilgoć. Skutkuje też obniżeniem ciężaru płaszcza bramy niemal o połowę w porównaniu z bramą stalową. Sekcje bram K2 IA są wykończone tłoczeniem wąskim, dzięki czemu bramy te sprawdzają się w budynkach o różnej stylistyce.

Bramy przemysłowe K2 IA

K2 IP S / K2 IP D

Bramy o konstrukcji stalowej, z przeszklonymi sekcjami w ramach z anodowanego aluminium. To najlepsze rozwiązanie do obiektów o nowoczesnym designie lub wymagających maksymalnego wykorzystania naturalnego światła. W zależności od potrzeb, sekcje mogą być przeszklone szybą pojedynczą (K2 IP S) lub podwójną (K2 IP D). W wariancie PANORAMA sekcje bramy są przeszklone w pełni – bez słupków pionowych.

Bramy przemysłowe przeszklone K2 IP

Wygoda i bezpieczeństwo

W większości przypadków bramy przemysłowe są bardzo dużymi i ciężkimi mechanizmami. Bramy KRISPOL są wyposażone w skuteczne i niezawodne rozwiązania, zapewniające poczucie bezpieczeństwa pracownikom i całej firmie. Funkcjonalne dodatki pozwalają podnieść codzienny komfort użytkowania bramy.

Szeroka kolorystyka

Wyjątkowo obszerna paleta kolorów sprawia, że bramy przemysłowe KRISPOL można idealnie skomponować z dowolnym projektem architektonicznym. Kolorystyka przemysłowych bram segmentowych obejmuje:

Wzornik kolorów z palety RAL
• pełną paletę kolorów RAL, czyli ponad 200 barw